Майстер-клас з приготування найсмачнішого десерту – львівського яблучного штруделя

Ось і настав той довгоочікуваний «смачний» день. Ми відвідали майстер-клас з приготування найвідомішого та найсмачнішого десерту – львівського яблучного штруделя. Дванадцять діток-вихованців з дитячих будинків сімейного типу під наставництвом майстра Сергія навчилися готувати справжній яблучний штрудель за традиційним галицьким рецептом.

Цілісіньких три години пролетіли наче одна мить, адже все було так цікаво. Не кажучи вже про те як ми заслуховувалися історіями про таємниці походження штруделя, його приготування, що повідав нам Сергій. І найбільше захоплення – це коли своїми руками навчались чаклувати над тістом й в нас виходило як у справжнісіньких майстрів.

А ті тридцять хвилин, які довелося зачекати поки наші яблучні штруделі рум’янилися в пічі, промайнули в емоційному спілкуванні й обміні  «смачними» враженнями!

Ми дякуємо керівникам мережі кондидерських «Львіські Пляцки – міська пекарня сирників та штруделів», менеджеру Олені, штрудель-майстру Сергію та адміністратору Андрію за майстер-клас, який не залишив байдужим ні дітей, ні дорослих!

  • bl_20180828_lv_shtrud_02.jpg
  • bl_20180828_lv_shtrud_04.jpg
  • bl_20180828_lv_shtrud_03.jpg