Профілактика соціального сирітства в м.Києві

Найбільш цінні речі – це речі, створені власними руками та, які одразу ж, навіть поки ти над ними працюєш, набувають своєї унікальності та неповторності. Саме цим ми керувалися із нашими постійними помічницями в організації творчих занять з дітками – Олею Плотніковою, керівником «ART MART територія творчості» та майстринею Оленою Кузнєцовою, коли планували черговий майстер-клас для підопічних дітей.

І ось цей день настав. Ми запросили дітей, підготували все необхідне для творчого процесу: футболки, спеціальні фарби, пензлики, трафарети і найголовніше – це хороший настрій. Тобто всі умови для повного занурення у творчий процес та задля того аби діти спробували себе в ролі дизайнерів й опанували техніки розпису текстильних поверхонь – намалювавши свій особистий малюнок, втіливши будь-який задум на тканині.

І не встигли ми з нашими майстринями озирнутися як за захоплюючим заняттям промайнув час і діти, вже залюбки тішилися своїми унікальними творіннями. Нам залишалося лише розповісти як правильно доглядати вже за «дизайнерськими футболками» аби вони відмінно трималися в перебігу років та стали улюбленими речами.

Ми дякуємо Олі Плотніковій –- керівнику «ART MART територія творчості» та майстрині Олені Кузнєцовій за майстер-клас, який не залишив байдужим ні дітей, ні дорослих!