ПРО НАС

Ми хочемо принести багато корисних речей у життя.

Про нас


Благодійна організація «Благодійний Фонд імені Святого Андрія» – міжнародна організація новї формаціх, що базується на теренах України, активну діяльність якої було розпочато у 2015 році. Засновниця та автор дострокового плану благодійності на Батьківщині – Лілія Ватсон. Благодійна організація «Благодійний Фонд імені Святого Андрія» – недержавна, неприбуткова та створена на основах добровільності, рівності її членів, законності і гласності її діяльності для реалізації цілей, передбачених Статутом.


Наша місія


В любові і турботі, з відповідальністю за наше майбутнє – виховати нову генерацію!


Наше бачення


Залучити світову спільноту до реалізації всіх програм Благодійної організації «Благодійний Фонд імені Святого Андрія», спрямованих на покращення соціальних умов дітей у всьому світі.


Напрямки нашої діяльності


  • соціальний захист та соціальне забезпечення дітей;

  • освіта;

  • охорона здоров’я;

  • екологія та охорона довкілля;

  • культура та мистецтво, охорона культурної спадщини;

  • наука і наукові дослідження;

  • спорт;

  • права людини і громадянина та основоположні свободи;

  • розвиток міжнародної співпраці.Благодійність Фонду імені Святого Андрія особливо спрямована на допомогу та захист найбільш незахищеної соціальної групи – дітей-сиріт, які залишились без гідної уваги держави. На фоні останніх подій – фінансування державою соціального сектору знизилось у 7-8 разів, що значно погіршило матеріальне становище спеціалізованих дитячих закладів.

Наша організація докладає надмірні зусилля для створення сприятливих умов, в яких діти-сироти зможуть повноцінно зростати та розвиватись. Доброта – це найблагородніша зброя, якою володіє Благодійна організація «Благодійний Фонд імені Святого Андрія». Команда Благодійного Фонду імені Святого Андрія об’єднує волонтерів, які використовують всі свої вміння та знання для збагачення духовного світу сиріт та розвитку їх творчого потенціалу. У цьому напрямку було проведено низку заходів та акцій.

Звернення засновника


Як засновник Благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія», знаю, що щастя не тільки в банківських рахунках чи  маєтках… Я переконана, що полегшення моральних чи фізичних страждань, матеріальних втрат, несправедливості веде до відкриття духовного світу людини, до більшої впевненості у свої сили, до поліпшення життя.

Моя життєва історія почалась із українського славнозвісного міста Дніпропетровська нині Дніпра. Адже саме тут минуло моє щасливе дитинство та юність, закладено мої перші сходинки до успіху.

Моя кар’єра тісно пов’язана з модельним бізнесом. А це часті переїзди, нові знайомства, нові враження від побаченого. Подорожуючи, я бачила наскільки по-різному живуть люди в різних країнах. Особливо боляче сприймати той факт, що багато дітей, в силу тих чи інших обставин, позбавлені батьківської турботи і піклування. Звичайно, замінити маму усім діткам я не в змозі. Але в моїх силах допомогти їм відчути себе потрібними та захищеними у цьому світі.

Постійний самоаналіз, глибокі внутрішні переживання, творчі роздуми надихнули мене на створення благодійного фонду, який буде опікуватися проблемами дітей, а ім’я йому «Святий Андрій». Я твердо повірила, що під наглядом Святого Андрія нам вдасться творити великі добрі справи. Створюючи благодійну організацію я хочу донести частинку добра, духовності та світла до сердець тих, хто цього потребує без краю.

Допоможіть нам допомогти тим, хто цього потребує.

Допоможіть нам подарувати надію тим, хто зневірився.

Допоможіть відчути дітям, котрим важко, що за них, за їхні успіхи і перемоги вболівають багато небайдужих до їх долі.

Щиро дякуємо Вам за Вашу довіру і підтримку!


З повагою,

Лілія Ватсон,

Почесний Президент
Благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія».ДЕЯКІ ФАКТИ

Наша діяльність з благодійної допомоги


Допомога (грн)

372 336

Волонтери

32

Отримали допомогу

14 273

Проведено заходів

480

Ми підносимо благодійність на новий рівень

Ласкаво просимо на веб-сайт нашої благодійної організації.
Ми допомагаємо тим, кто цього потребує.

Наше бачення

 

Залучити світову спільноту до реалізації всіх програм Фонду, спрямованих на покращення соціальних умов дітей у всьому світі.

Наша місія

 

В любові і турботі, з відповідальністю за наше майбутнє – виховати нову генерацію!

Наші цінності

 

Донести частинку добра, духовності та світла до сердець тих, хто цього потребує без краю», і тому ми підтримуємо своїх вихованців, щоб вони могли жити та відчувати нашу підтримку на постійній основі.

Знайомтесь, наша команда

Ці люди запропонували свою допомогу
і вони перетворюють сьогодення на краще.

Лілія Ватсон

Почесний президент,

засновник благодійної організації
«Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія»

Юрій Рожко

Голова правління

благодійної організації
«Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія»

Лариса Ігнатьєва

Бухгалтер

благодійної організації
«Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія»

Як ми працюємо


Наша робота


Відправною точкою нашої роботи є полегшення моральних та фізичних страждань, матеріальних втрат, несправедливості веде до відкриття духовного світу людини, до більшої впевненості у свої сили, до поліпшення життя. Наш девіз: «донести частинку добра, духовності та світла до сердець тих, хто цього потребує без краю», і тому ми підтримуємо своїх вихованців, щоб вони могли жити та відчувати нашу підтримку на постійній основі. Особливо ми зосереджуємося на соціальних та оздоровчих проектах для дітей  і молодих жінок, оскільки вони належать до найбільш вразливих груп осіб, а ці заходи в дитинстві обіцяють найбільшу користь у довгостроковій перспективі.


Наша співпраця з партнерами та волонтерами


Співпраця з місцевими та міжнародними організаціями і добровільними помічниками характеризує нашу щоденну роботу. Вона базується на взаємній довірі і відзначена відкритою комунікацією та прозорістю.


Всі наші проекти виконуються у співпраці з іншими неурядовими організаціями, а також місцевими організаціями, з їх багатого досвід ми отримуємо величезну користь. Особливо часто останні привертають нашу увагу до місцевих недоліків, тим самим допомагаючи нам досягти нашої мети - надати нашу допомогу там, де вона найбільше потрібна. В свою чергу, наші партнери користуються нашим багаторічним досвідом в управлінні благодійними проектами.


Всі наші проекти керуються співробітниками Благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія». Знання різних фахівців об'єднуються таким чином, і наші благодійни проекти ефективно працюють в адміністративних, фінансових і правових питаннях. Крім того, наші адміністративні витрати зводяться до мінімуму, і всі пожертви йдуть безпосередньо до проектів і до наших вихованців.


Документи та звітність


Визначення цілей благодійного проекту відбувається вже під час його оцінки у співпраці з партнером. Крім того, використання коштів визначено точно. Протягом терміну проекту наші партнери повинні регулярно інформувати нас про поточні події.


Аналогічно, інформування наших партнерів і прихильників для нас є першочерговим пріоритетом. Ми регулярно готуємо інформаційний бюлетень та повідомляємо про наші благодійні проекти та ініціативи на нашому сайті.

ВІДГУКИ

Що говорять про нас.


"Дізналась про Фонд випадково - дитину запросили на одноденний табір у Парку Партизанської Слави. Було цікаво - що воно таке, і як можна за один день з дітьми щось зробити цікаве, коли вони щойно зібрались до купи. Виявляється - неможливого не існує :-) принаймні для тих, хто береться за таку справу! Приємні знайомства, азартні змагання, смаколики і птахи щастя))) Велика дяка за таке свято у середмісті!"


Sara Gold

"Добрий день, усім панове. Найперше хотілося виразити велику подяку за існування такого фонда,як Фонд Святого Андрія. Тому що в наші часи дуже багато дітей залишаються без батьківського піклування ,з різних причин і діти не завжди мають можливість відвідувати місця відпочинку.
Ми відвідали місто Професій і нам дуже сподобалось)). Вдячні вам за турботу і любов ,яку ви даруєте дітям. Нехай Господь благословить Вас і дарує Вам нагороду за ту справу,яку ви робите."


Анастасія Шпакович​​​​​​​

Стати волонтером

Приєднуйтесь до нас за для кращого життя та красивого майбутнього