Новини

«Лідери ХХІ століття»


20 грудня 2018 року в рамках Міжнародної програми "Лідери ХХІ століття" Лілії Ватсон та Міжнародному Благодійому фонду імені Святого Андрія присуджено Кубок "Досягнення року-2018", за активну благодійну діяльність. Творити добрі справи, жити для того, щоб робити добро тим хто потребує- це і має бути ціллю в житті! Цей Кубок є спільною нагородою фонду та всіх, ким опікується фонд. Ми разом зробимо все для нашого світлого майбутнього!

Державна нагорода «Золота Пектораль» в номінації «Благодійна діяльність»


21 серпня 2018 року відбулась визначна подія, як для всієї України, так і для Благодійної організації «Благодійний Фонд імені Святого Андрія» зокрема. В рамках рейтингу визначних особистостей України за 2018 рік, Президією Асамблеї ділових кіл та Науково-експертною радою Українського департаменту Міжнародної програми «Лідери XXI століття» прийнято рішення про відзначення Головним Гран-прі України «Золота Пектораль» в номінації «Благодійна діяльність» Ватсон Лілії Володимирівни – Почесного Президента Благодійної Організації «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія».

Державна нагорода «Золота Пектораль» вручається за визначні заслуги перед людством, за благодійну діяльність, найвищі досягнення в професійній діяльності, значний особистий внесок у відродження і збагачення національної культури та духовності. Нагороджуючи Лілію Володимирівну Ватсон Головним Гран-прі України «Золота Пектораль» віддаємо пошану чудовій людині, душевній жінці, найкращій мамі, кращій із кращих особистостей, які заслуговують всенародної любові та поваги.

Цією визначною подією у своєму житті, Лілія Володимирівна, поділилася із молодими матусями, які перебувають в Київському обласному соціальному центрі «Мати і дитина разом» (м.Фастів) аби саме її історія з особистого життя вселила віру в себе, в свої можливості, дала надію у світле майбутнє!

Незабутня зустрічь в Київському обласному соціальному центрі «Мати і дитина разом»


Добре слово, слушна порада, доречна настанова від хорошої людини завжди надихне  на добрі справи та подарує іскорку надії.

Такою іскоркою для молодих мам із Київського обласного соціального центру «Мати і дитина разом» стала Лілія Володимирівна Ватсон – засновник і Почесний Президент МБФ імені Святого Андрія.

Лілія Володимирівна  поділилася з ще зовсім юними матусями, зворушливою історією свого життєвого випробування та свого шляху до успіху. Своїм прикладом довела, що все в житті можна змінити. І, звичайно, порадувала маленьких янголяток та їхніх мам чудовими гостинцями.

Сподіваємось, що ця сповнена доброзичливості, душевності, чуйності зустріч не залишить байдужими молодих красунь і додасть їм сили та віри у своє світле майбутнє.

Матусі та діточки, нехай береже вас Господь і ніколи не полишає Ангел-охоронець!